piknik rodzinny "Bezpieczne wakacje"

02.06.2019

1 czerwca 2019 roku w Przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem "BEZPIECZNE WAKACJE". Dyrektor Przedszkola Pani Ilona Zbroińska powitała wszystkich składając życzenia wszystkim dzieciom... "bez Was nasze życie nie miałoby sensu"  , następnie Burmistrz MiG Szczekociny Pan Jacek Lipa powitał wszystkich kierując ciepłe słowa do dzieci oraz mnóstwo słodyczy . Radny Powiatowy Pan Mariusz Piotrowski przekazał z okazji tego święta prezenty dla każdej grupy przedszkolnej, oraz na kuchnię.

Piknik uświetnili swoją obecnością :

- Policja

- OSP Szczekociny

- Pogotowie Ratunkowe

- Stowarzyszenie Jurajskich Motocyklistów

- Bank Spółdzielczy w Szczekocinach

- Urszula i Jerzy Pasek - Ozdobne zwierzęta okazy z gospodarstwa

Podczas imprezy dzieci uczestniczyły w wielu konkursach plastycznych, sportowych, o bezpieczeństwie. W nagrodę otrzymały wiele nagród i upominków.

Dziękujemy WSZYSTKIM SPONSOROM dzięki którym mogliśmy zapewnić dzieciom bezpłatny udział w wielu atrakcjach - zamki,  zjeżdżalnie, basen. (artykuł w przygotowaniu)

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY P. ANNIE WTOREK  za zdjęcia.